Leskros Tlučná 1/5 - 14. března 2020

SPRINT běh ženy

Jméno Klub Platba
Julie Novotná čeká na zaplacení
Veronika Nagyová čeká na zaplacení
Kateřina Fenclová Fénix Plzeň zaplaceno
Kateřina Dubská Rozběháme Plzeň zaplaceno

SPRINT běh muži

Jméno Klub Platba
Jan Čáp čeká na zaplacení
Roman Čaj Rozběháme Plzeň čeká na zaplacení
Miroslav Fencl Fénix Plzeň zaplaceno
Martin Hradecký zaplaceno

12 - 14 let (společná trasa s 8-11 → 1000m - 2000m)

Zatím žádní závodníci

8 - 11 let (společná trasa s 12-14 → 1000m - 2000m)

Zatím žádní závodníci

5 - 7 let (200 - 300)

Zatím žádní závodníci

0 - 4 roky (100 - 150m)

Zatím žádní závodníci

CANICROSS MID ženy

Jméno Klub Platba
Eliška Šimonová zaplaceno
Zuzana Zajíčková VTahu čeká na zaplacení
Pavla Skalníková čeká na zaplacení
Tereza Vočadlová MK Tlapky v tahu čeká na zaplacení
Šárka Timofijová zaplaceno

CANICROSS MID muži

Jméno Klub Platba
Zdeněk Paulíček Rozběháme Kladno zaplaceno

CANICROSS SPRINT ženy se psy 23+ kg

Jméno Klub Platba
Nicole Vetter Hessenhounds čeká na zaplacení
Lucie Dohnanská Musher klub Tlapky v tahu zaplaceno
Jana Horynová Canicross Loučeň čeká na zaplacení
Veronika Prášilová zaplaceno
Veronika Šmůlová Plzeň 40 čeká na zaplacení
Martina Štěpánková SK Děti Severu/Fitmin čeká na zaplacení
Iva Fullsackova Sestry v akci zaplaceno
Leona ČABALOVÁ Bílé vrcholky Krušných hor čeká na zaplacení

CANICROSS SPRINT ženy se psy 12-22,99 kg

Jméno Klub Platba
Anna Cajkářová zaplaceno
Jitka Tůmová Rozběháme Prahu čeká na zaplacení
Helena Heřmanová čeká na zaplacení
Lucie Isabella Kotková ZKO Veselí nad Lužnicí čeká na zaplacení
Pavla Hrníčková MC Český ráj čeká na zaplacení
Pavlína Suchánková MC Český ráj/Tille z děcáku čeká na zaplacení
Pavlína Zelenková MC Metuje čeká na zaplacení

CANICROSS SPRINT ženy se psy do 11,99 kg

Jméno Klub Platba
Dana Bošková Šneci v běhu zaplaceno
Dana Bošková Šneci v běhu čeká na zaplacení

CANICROSS SPRINT muži se psy 23+ kg

Jméno Klub Platba
Radek Medřický Canicross Plzeň čeká na zaplacení

CANICROSS SPRINT muži se psy 12-22,99 kg

Jméno Klub Platba
Vlastimil Vaněk čeká na zaplacení
Jaroslav Kus čeká na zaplacení
Petr Zeman TJ Sokol Maxičky zaplaceno

CANICROSS SPRINT muži se psy do 11,99 kg

Jméno Klub Platba
Tomáš Cígler čeká na zaplacení
Milan Beránek zaplaceno

junioři canicross (10-17 let)

Jméno Klub Platba
Matyáš Sýkora čeká na zaplacení
Stání Brozman Plzeň 40 čeká na zaplacení

junioři běh (10-17 let)

Jméno Klub Platba
Kamila Vališová čeká na zaplacení

začátečníci canicross

Jméno Klub Platba
Julian Tůma Báječné děti v běhu čeká na zaplacení
Lucie Machková Machkové čeká na zaplacení

začátečníci běh

Zatím žádní závodníci

MID běh ženy 40+ let

Jméno Klub Platba
Ilona Šrumová Brozany nad Ohří zaplaceno

MID běh ženy 18-39 let

Jméno Klub Platba
Miroslava Trenčanská BKV Holýšov čeká na zaplacení

MID běh muži 40+ let

Zatím žádní závodníci

MID běh muži 18-39 let

Jméno Klub Platba
Jan Behenský zaplaceno